Kruhové septiky

Kruhové septiky

Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 2 až 3 ekvivalentní obyvatele. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci až 4 ekvivalentní obyvatele. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 8 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 10 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 12 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 16 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.