Hranaté septiky

Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 1 až 4 ekvivalentní obyvatele. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci až 6 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci až 8 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci 10 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci až 12 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci až 16 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.
Septik je vyroben z polypropylenu, je určen k akumulaci a předčištění odpadních vod, navržen na produkci až 22 ekvivalentních obyvatel. Septik je určen k čištění odpadních vod splaškových.